Český stolní tenis na příjmu PŘEHLED VÍTĚZŮ MISTROVSTVÍ EVROPY od r. 1958
EUROPEAN CHAMPIONSIPS MEDAL HOLDERS since 1958

1958196019621964196619681970
1972197419761978198019821984
1986198819901992199419961998
2000200220032005200720082009
201020112012201320142015

MTMen Teamsdružstva mužů
WTWomen Teamsdružstva žen
MSMen's Singlesdvouhra mužů
WSWomen's Singlesdvouhra žen
MDMen's Doublesčtyřhra mužů
WDWomen's Doublesčtyřhra žen
XDMixed Doublessmíšená čtyřhra


HISTORIE MISTROVSTVÍ SVĚTA/ WORLD CHAMPIONSHIPS HISTORY
1958 Budapest, Hungary (final results »)
MTHungary2. Czechoslovakia
(Polakovic, Stipek, Tereba, Vyhnanovsky)
3. Romania, Yugoslavia, Sweden
WTEngland2. Romania3. Hungary
MSZ.Berczik (HUN)2. E.Gyetvai (HUN)3. L.Vyhnanovsky (TCH)
3. V.Harangozo (YUG)
WSE.Koczian (HUN)2. A.Haydon (ENG)3. A. Rozeanu (ROM)
3. L.Mossoczy (HUN)
MDL.Stipek/L.Vyhnanovsky (TCH)2. T.Reiter/O.Bottner (ROM)3. M.Gaanther/T.Harasztosi (ROM)
3. H.Hanschmann/H.Haupt (GDR)
WDA.Rozeanu/E.Zeller (ROM)2. E.Koczian/L.Mossoczy (HUN)3. G.Lantosne-Farkas/I. Kerekesne-Solyom (HUN)
3. D.Collins-Rowe/A.Haydon (ENG)
XDZ.Berczik/G.Lantos (HUN)2. F.Sido/E.Koczian (HUN)3. A.Rozeanu/T.Harasztosi (ROM)
3. L.Mossoczy/E.Getvai(HUN)
1960 Zagreb,Yugoslavia (final results »)
MTHungary2. Sweden3. England
WTHungary2. England3. Czechoslovakia
(Grafkova, Kroupova, Schwarzova)
MSZ.Berczik (HUN)2. N.Negulescu (ROM)3. C.Freundorfer (GER)
3. L.Foldy (HUN)
WSE.Koczian (HUN)2. I.Kerekes (HUN)3. D.Rowe-Collins (ENG)
3. S.Mathe (HUN)
MDZ.Berczik/F.Sido (HUN)2. A.Saunoris/R.Pashkevichus (URS)3. W.Dujardin/G.Roland (BEL)
3. J.Vogrinc/T.Larsson (YUG/SWE)
WDA.Rozeanu/M.Alexandru (ROM)2. E.Koczian/S.Mathe (HUN)3. D.Rowe-Collins/K.Thompson (ENG)
3. G.Lantosne-Farkas/I.Kerekesne-Solyom (HUN)
XDG.Cobirzan/M.Alexandru (ROM)2. R.Negulescu/A.Rozeanu (ROM)3. S.Mathe/Z.Bubonyi (HUN)
3. G.Pitice/T.Kovacs (ROM)
1962 Berlin,FR Germany (final results »)
MTYugoslavia2. Sweden3. England, FR Germany
WTFR Germany2. England3. Sweden, France
MSH.Alser (SWE)2. E.Arndt (FRG)3. B.Melstrom (SWE)
3.E.Scholer (FRG)
WSA.Simon (FRG)2. D.Rowe (ENG)3. I.Harst-Muser (FRG)
U. Mathias (FRG)
MDV.Markovic/J.Ieran (YUG)2. E.Vecko/I.Korpa (YUG)3. H.Jell/K. Wegrath (AUT)
3. D. Forster/E.Scholer (FRG)
WDM.Shannon/D.Rowe (ENG)2. A.Simon/I.Harst (FRG)3. I.Lanterman/O.Mielenhausen (FRG)
3. B.Andersson/B.Tegner (SWE)
XDH.Alser/I.Harst (SWE/FRG)2. E.Schöler/A.Simon (FRG)3. D.Rowe/R.Stevens (ENG)
3. M.Alber/V.Markovics (FRA/YUG)
1964 Malmö,Sweden (final results »)
MTSweden2. Yugoslavia3. Czechoslovakia
(Kollarowits, Miko, Kunz,Stanek)
WTEngland2. Hungary3. Czechoslovakia
(Grafkova, Kroupova, Schwarzova)
MSK.Johansson (SWE)2. Z.Berczik (HUN)3. J.Stanek (TCH)
E.Scholer (FRG)
WSE.Földy (HUN)2. E.Jurik (HUN)3. Z.Rudnova (URS)
3. S.Grinberg (URS)
MDJ.Stanek/V.Miko (TCH)2. H.Alser/K.Johansson (SWE)3. Z.Berczik/P.Rozsas (HUN)
3. J.Fahazy/L.Pignitzki (HUN)
WDM.Shannon/D.Rowe (ENG)2. M.Alexandru/E.Constantinescu (ROM)3. S.Mathe/A.Papp (HUN)
3. S.Grinberg/D. Lukina (URS)
XDP.Rozsas/S.Lukacs (HUN)2. V.Miko/M.Luzova (TCH)3. E.Jurkine-Heirits/J.Fahazi (HUN)
3. D.Kalweit/L.Pleuse (GDR)
1966 London, England (final results »)
MTSweden2. Soviet Union3. Yugoslavia, Romania
WTHungary2. Soviet Union3. Czechoslovakia
(Karlikova, Luzova, Mikocziova-Bosa)
MSK.Johansson (SWE)2. V.Miko (TCH)3. S.Kollarowits (TCH)
3. A.Amelin (URS)
WSM.Alexandru (ROM)2. S.Grinberg (URS)3. M.Luzova (TCH)
3. E.Koczian (HUN)
MDH.Alser/K.Johansson (SWE)2. V.Miko/J.Stanek (TCH)3. A.Amelin/S.Gomozkov (URS)
3. I.Korpa/E.Vecko (YUG)
WDE.Koczian/E.Jurik (HUN)2. M.Luzova/I.Mikocziova-Bosa (TCH)3. D.Rowe/M.Shannon (ENG)
3. E.Buchholz/A.Simon(FRG)
XDV.Miko/M.Luzova (TCH)2. C.Barnes/M.Shannon (ENG)3. S.Mathe/P.Rozsas (HUN)
3. M.Alexandru/P.Giurgiuca (ROM)
1968 Lyon, France (final results »)
MTSweden2. Soviet Union3. Yugoslavia
WTFR Germany2. Soviet Union3. Czechoslovakia
(Karlikova, Luzova, Bosa, Vostova)
MSD.Šurbek (YUG)2. J.Börzsei (HUN)3. H.Alser (SWE)
K.Johansson (SWE)
WSI.Vostova (TCH)2. Z.Rudnova (RUS)3. S.Grinberg (URS)
M.Wright (ENG)
MDA.Stipancic/E.Vecko (YUG)2. H.Alser/K.Johansson (SWE)3. A.Amelin/S.Gomozkov (URS)
3. M.Beleznay/I.Jonyer (HUN)
WDM.Luzova/J.Karlikova (TCH)2. Z.Rudnova/S.Grinberg (URS)3. K.Smith/M.Wright (ENG)
3. M.Alexandru/E.Mihalka (ROM)
XDS.Gomozkov/Z.Rudnova (URS)2. D.Giurgiuca/M.Alexandru (ROM)3. M.Wright/D.Neal (ENG)
3. S.Grinberg/A.Amelin (URS)
1970 Moscow, Soviet Union (final results »)
MTSweden2. Yugoslavia3. Soviet Union
WTSoviet Union2. Czechoslovakia
(Grofova, Karlikova, Vostova)
3. England
MSH.Alser (SWE)2. I.Korpa (YUG)3. S.Bengtsson (SWE)
3. K.Johansson (SWE)
WSZ.Rudnova (URS)2. I.Vostova (TCH)3. M.Alexandru (ROM)
R.Pogosova (URS)
MDD.Šurbek/A.Stipancic (YUG)2. H.Alser/K.Johansson (SWE)3. A.Amelin/S.Gomozkov (URS)
3. T.Klampar/I.Jonyer (HUN)
WDZ.Rudnova/S.Grinberg (URS)2. D.Schöler-Rowe/A.Simon (FRG)3. D.Kalinska/C.Noworita (POL)
3. M.Alexandru/C.Crisan (ROM)
XDS.Gomozkov/Z.Rudnova (URS)2. S.Sarkhozyan/R.Pogosova (URS)3. M.Wright/D.Neal (ENG)
3. S.Grinberg/A.Amelin (URS)
1972 Rotterdam, Netherlands (final results »)
MTSweden2. Yugoslavia3. Czechoslovakia
(Kollarowits, Kunz, Orlowski, Turai)
WTHungary2. FR Germany3. Soviet Union
MSS.Bengtsson (SWE)2. I.Jonyer (HUN)3. I.Korpa (YUG)
A.Stipancic (YUG)
WSZ.Rudnova (URS)2. B.Kishazi (HUN)3. I.Vostova (TCH)
3. M.Alexandru (ROM)
MDI.Jonyer/R.Rozsas (HUN)2. S.Bengtsson/K.Johansson (SWE)3. M.Orlowski/J.Turai (TCH)
3. J.Borzsei/E.Scholer (HUN/FRG)
WDJ.Magos/H.Lotaller (HUN)2. B.Kishazi/J.Hammersley (HUN/ENG)3. M.Alexandru/C.Crisan (ROM)
3. S.Grinberg/Z.Rudnova (URS)
XDS.Gomozkov/Z.Rudnova (URS)2. S.Bengtsson/L.Andersson (SWE)3. M.Orlowski/I.Vostova (TCH)
3. I.Jonyer/J.Magos (HUN)
1974 Novi Sad, Yugoslavia (final results »)
MTSweden2. Hungary3. Yugoslavia
WTSoviet Union2. Hungary3. Czechoslovakia
(Grofova, Riedlova)
MSM.Orlowski (TCH)2. G.Gergely (HUN)3. K.Johansson (SWE)
D.Šurbek (YUG)
WSJ.Magos (HUN)2. A.C.Hellman (SWE)3. Z.Rudnova (URS)
3. S.Fjodorova (URS)
MDI.Jonyer/T.Klampar (HUN)2. S.Bengtsson/K.Johansson (SWE)3. D.Šurbek/A.Stipancic (YUG)
S.Gomozkov/A.Sarkhoyan (URS)
WDJ.Magos/H.Lotaller (HUN)2. M.Alexandru/A.Grofova(ROM/TCH)3. Z.Rudnova/I.Gegraitite (URS)
3. E.Vlaicov/M.Leszai (ROM)
XDS.Gomozkov/Z.Rudnova (URS)2. M.Orlowski/A.Grofova(TCH)3. M.Alexandru/A.Stipancic (ROM/YUG)
3. C.Bergeret/J.Secretin (FRA)
1976 Prague, Czechoslovakia (final results »)
MTYugoslavia2. Sweden3. Soviet Union
WTSoviet Union2. England3. Czechoslovakia
(I. Uhlíková, A. Grófová, D. Dubinová)
MSJ.Secretin (FRA)2. A.Strokatov (URS)3. M.Orlowski (TCH)
3. C.Martin (FRA)
WSJ.Hammersley (ENG)2. M.Alexandru (ROM)3. A.C.Hellmann (SWE)
3. W.Hendrikssen (FRG)
MDS.Bengtsson/K.Johansson (SWE)2. M. Orlowski/J. Kunz(TCH)3. D.Šurbek/A.Stipancic (YUG)
3. I.Wickstrom/B.Frank (SWE)
WDJ.Hammersley/L.Howard (ENG)2. A. Grofova/D. Dubinova (TCH)3. A.Simon/M.Kneip (FRG)
3. C.Bergeret/B.Thiriet (FRA)
XDA.Stipancic/E.Palatinus (YUG)2. M.Orlowski/I.Uhlíková (TCH)3. S.Gomozkov/Z.Rudnova (URS)
3. J.Secretin/C.Bergeret (FRA)
1978 Duisburg, FR Germany (final results »)
MTHungary2. England3. Soviet Union
4. France
WTHungary2. Czechoslovakia
(I. Uhlíková, B. Šilhánová, D. Dubinová)
3. Romania
4. Soviet Union
MSG.Gergely (HUN)2. I.Jonyer (HUN)3. T. Kreisz (HUN)
3. D. Douglas (ENG)
WSJ.Magos (HUN)2. J.Hammersley (ENG)3. A.C. Hellman (SWE)
3. G. Szabo (HUN)
MDM.Orlowski (TCH)/G.Gergely(HUN)2. J.Leiss/P.Stellwag (FRG)3. D. Šurbek/A. Stipančič (YUG)
3. M. Kaarakasevic/Z. Kosanovic(YUG)
WDM.Alexandru/S.Mihut (ROM)2. J.Magos/G.Szabo (HUN)3.
3. I. Uhlíková/B. Šilhánová (TCH)
3. V. Popovova/N. Antonjan (URS)
XDW.Lieck/W.Hendriksen (FRG)2. T.Klampar/G.Szabo (HUN)3. A. Strokatov/V. Popova (URS)
3. S. Sarchojan/A. Zacharian (URS)
1980 Bern,Switzerland (website »)
MTSweden2. FR Germany3. England
3. Hungary
WTSoviet Union2. Hungary3. Romania
3. England
MSJ.Hilton (ENG)2. J.Dvoracek (TCH)3. S. Bengtsson (SWE)
3. J. Secretin (FRA)
WSV.Popova (URS)2. G.Perkucin (YUG)3. I. Uhlíková (TCH)
3. B. Vriesekoop (HOL)
MDJ.Secretin/P.Birocheau (FRA)2. D.Šurbek/A.Stipancic (YUG)3. M.Orlowski (TCH)/G.Gergely(HUN)
3. T. Klampár/I.Jonyer (HUN)
WDV.Popova/S.Antonian (URS)2. M.Alexandru/S.Macean-Mihut (ROM3. J. Szatko/M. Urbanska (POL)
3. J. Hammersley/L. Jarvis (ENG)
XDM.Orlowski/I.Uhlikova(TCH)2. D.Douglas/L.Jarvis (ENG)3. A. Stipancic/E. Palatinus (YUG)
3. I. Jonyer/G. Szabo (HUN)
1982 Budapest, Hungary (website »)
MTHungary2. Czechoslovakia
(J. Dvořáček, M. Orlowski, J. Panský)
3. Yugoslavie
4. Sweden
WTHungary2. FR Germany3. England
4. Romania
MSM.Appelgren (SWE)2. J.O.Waldner (SWE)3. T. Klampár (HUN)
3. G. Gergely (HUN)
WSB.Vriesekoop (HOL)2. J.Hammersley (ENG)3. V. Popova (URS)
3. Kamizuru (GER)
MDD.Šurbek/Z.Kalinic (YUG)2. I.Jonyer/G.Gergely (HUN)3. U. Bengtsson/E. Lindh (SWE)
3. J. Secretin/P. Birocheau (FRA)
WDF.Bulatova/I.Kovalenko (URS)2. B.Vriesekoop/S.de Kruiff (HOL)3. J. Magos/G. Szabo (HUN)
3. J. Hammersley/L. Jarvis (ENG)
XDA.Grubba/B.Vriesekoop (POL/HOL)2. D.Šurbek/B.Batinic (YUG)3. J. Dvořáček/B. Šilhánová (TCH)
3. Podnosov/V. Popova (URS)
1984 Moscow, Soviet Union (website »)
MTFrance2. Poland3. Sweden
4. Czechoslovakia
(J. Dvořáček, J. Panský, V. Broda, M. Broda)
WTSoviet Union2. Yugoslavia3. Hungary
4. Netherlands
MSU.Bengtsson (SWE)2. A.Grubba (POL)3. D. Šurbek (YUG)
3. A. Mazunov (URS)
WSV.Popova (URS)2. F.Bulatova (URS)3. M. Hrachová (TCH)
3. G. Szabo (HUN)
MDZ.Kalinic/D.Šurbek (YUG)2. E.Lindh/J.O.Waldner (SWE)3. U.Bengtsson/Carlsson (SWE)
3. J. Secretin/P. Birocheau (FRA)
WDN.Antonian/V.Popova (URS)2. B.Batinic/G.Perkucin (YUG)3. M. Hrachová (TCH)/B.Vriesekoop (HOL)
3. G. Szabo/E.Urban (HUN)
XDJ.Secretin/V.Popova (FRA/URS)2. J. Panský/M. Hrachová (TCH)3. A. Grubba (POL)/B. Vriesekoop (HOL)
3. D. Šurbek/B. Batinic (YUG)
1986 Prague, Czechoslovakia (website »)
MTSweden2. France3. Poland
4. Czechoslovakia
WTHungary2. Soviet Union3. Germany
4. Czechoslovakia
MSJ. Persson (SWE)2. L. Kucharski (POL)3. A. Grubba (POL)
3. U. Carlsson (SWE)
WSC.Batorfi (HUN)2. F.Bulatova (URS)3. O. Badescu (ROM)
3. A. Bellinger (ENG)
MDE. Lindh/J.O. Waldner (SWE)2. M. Appelgren/U. Carlsson (SWE)3. Z. Kalinic/D. Šurbek (YUG)
3. I. Lupulescu/Z. Primorac (YUG)
WDF.Bulatova/E.Kovtun (URS)2. M. Hrachová (TCH)/B.Vriesekoop (HOL)3. O. Badescu/N. Alboidu (ROM)
3. Wiktorsson/Svensson (SWE)
XDJ. Panský/M. Hrachová (TCH)2. I.Lupulesku/G.Perkucin (YUG)3. M. Orlowski/A. Šafářová (TCH)
3. D. Šurbek/B. Batinič (YUG)
1988 Paris, France (website »)
MTSweden2. England3. Soviet Union
4. Hungary
WTSoviet Union2. Czechoslovakia
(M. Hrachová, R. Kasalová, A. Šafářová)
3. Netherlands
4. Yugoslavia
MSM. Appelgren (SWE)2. A. Mazunov (URS)3.
WSF. Bulatova (URS)2. O. Badescu (ROM)3.
MDM. Appelgren/J.O. Waldner (SWE)2. I.Lupulesku/Z.Primorac (YUG)3.
3.
WDC. Batorfi/E. Urban (HUN)2. F.Bulatova/E.Kovtun (URS)3.
3.
XDI. Lupulesku/J. Fazlic (YUG)2. A.Grubba/B.Vriesekoop (POL/HOL)3.
3.
1990 Gothenburg, Sweden (website »)
MTSweden2. FR Germany3. England
4. Yugoslavia
WTHungary2. Czechoslovakia
(M. Hrachová, A. Šafářová, R. Kasalová)
3. Yugoslavia
4. Netherlands
MSM.Appelgren (SWE)2. A.Grubba (POL)3.
WSD.Gergeltcheva (BUL)2. Tu Yong (SUI)3.
MDI.Lupulesku/Z.Primorac (YUG)2. S.Fetzner/J.Rosskopf (FRG)3.
3.
WDC.Batorfi/G.Wirth (HUN)2. I.Palina/E.Timina (URS)3.
3.
XDJ.P.Gatien/X.Wang (FRA)2. J.M.Saive/C.Wirth(BEL/HUN)3.
3.
1992 Stuttgart, Germany (website »)
MTSweden2. England3. Germany
4. France
WTRomania2. Netherlands3. EUN (former Soviet Union)
4. Yugoslavia
MSJ.Rosskopf (GER)2. J.M.Saive (BEL)3. A. Grubba (POL)
3. Z. Primorac (CRO)
WSB.Vriesekoop (NED)2. L.Lomas (ENG)3. M. Hrachová (TCH)
3. M. Hooman (NED)
MDJ.Persson/E.Lindh (SWE)2. J.O.Waldner/M.Appelgren(SWE)3. P. Karlsson/T. von Schiele (SWE)
3. I. Lupulescu/S. Grujic (YUG)
WDJ.Fazlic/G.Perkucin (YUG)2. C.Batorfi/G.Wirth (HUN)3. I. Palina/E. Timina (EUN)
3. B. Vriesekoop/M. Hooman (NED)
XDK.Kreanga (GRE)/O.Badescu (ROM)2. J.P.Gatien/X.Wang (FRA)3. Z. Primorac (CRO)/C. Batorfi (HUN)
3. T. von Schiele/M. Svensson (SWE)
1994 Birmingham, England (website »)
MTFrance2. Sweden3. Germany
4. England
WTRussia2. Germany3. Hungary
4. England
MSJ.M.Saive (BEL)2. J.O.Waldner (SWE)3. Z. Primorac (CRO)
3. P. Chila (FRA)
WSM.Svensson (SWE)2. G.Keen (NED)3. J. Schöpp (GER)
3. N. Struse (GER)
MDK.Kreanga (GRE)/Z.Kalinic (YUG)2. J.M.Saive (BEL)/Z.Primorac (CRO)3. V. Samsonov (BLR)/C. Dreher (GER)
3. J. Rosskopf/S. Fetzner (GER)
WDC.Batorfi/K.Toth (HUN)2. E.Timina/I.Palina (RUS)3. S. Plaisant/A. Boileau (FRA)
3. R. Garkauskatite/Prusiene J. (LTH)
XDZ.Primorac (CRO)/C.Batorfi (HUN)2. K.Kreanga (GRE)/O.Badescu (ROM)3. J. Truksa/V. Popova (SVK)
3. L. Blaszczyk (POL)/E. Billen (BEL)
1996 Bratislava, Slovakia (website »)
MTSweden2. France3. Poland
4. Belgium
WTGermany2. Hungary3. Romania
4. England
MSJ.O.Waldner (SWE)2. J.Persson (SWE)3. P. Karlsson (SWE)
3. J.P. Gatien (FRA)
WSN.Struse (GER)2. K.Toth (HUN)3. E. Schall (GER)
3. Jie Schöpp (GER)
MDJ.O.Waldner/J.Persson (SWE)2. A.Grubba/L.Blaszczyk(POL)3. K.Kreanga (GRE)/Z.Kalinic (YUG)
3. J. Rosskopf/S. Fetzner (GER)
WDN.Struse/E.Schall (GER)2. B.Vriesekoop/E.Noor (NED)3. O. Badescu/E. Ciosu (ROM)
3. R. Garkauskatite/Prusiene J. (LTH)
XDV.Samsonov (BLR)/K.Toth (HUN)2. K.Kreanga (GRE)/O.Badescu (ROM)3. L. Blaszczyk (POL)/E. Ciosu (ROM)
3. M. Shmyrev/G. Melnik (RUS)
1998 Eindhoven, The Netherlands (website »)
MTFrance2. Poland3. Sweden
WTGermany2. Hungary3. Romania
MSV. Samsonov (BLR)2. Z. Primorac (CRO)3. T. Keen (NED)
3. J.P.Gatien (FRA)
WSX.L. Ni (LUX)2. T. Boros (CRO)3. K. Tóth (HUN)
N. Struse (GER)
MDV.Samsonov/J.Rosskopf (BLR/GER)2. K.Kreanga/I.Lupulesku (GRE/YUG)3. K. Jindrak/W. Schlager (AUT)
3. J.Persson/J.O.Waldner (SWE)
WDN.Struse/E.Schall (GER)2. M.Svensson/O.Badescu (SWE/ROM)3. P. Petersson/A. Svensson (SWE)
3. T. Boros (CRO)/M. Steff (ROM)
XDE.Lindh/M.Svensson (SWE)2. I.Lupulesku/O.Badescu (YUG/ROM)3. M. Yang/A. Arisi (ITA)
3. E. Chtchetinine/T. Kostromina (BLR)
2000 Bremen, Germany (website »)
MTSweden2. Germany3. Poland
WTHungary2. Germany3. Croatia
MSP. Karlsson (SWE)2. Z. Primorac (CRO)3. P. Korbel (CZE)
3. J.O.Waldner (SWE)
WSQ. Gotsch (GER)2. M. Steff (ROM)3. X.L. Ni (LUX)
3. T. Boros (CRO)
MDJ.P. Gatien/P. Chila (FRA)2. I. Lupulescu (YUG)/K. Kreanga (GRE)3. K. Jindrak/W. Schlager (AUT)
3. L. Hielscher/T. Keinath (GER)
WDC. Batorfi, K. Toth (HUN)2. X.L. Ni/P. Reggenwetter (LUX)3.
3. A. Svensson/M. Svensson (SWE)
3. N.Struse/E.Schall (GER)
XDA. Karakasevic (YUG), R. Garkauskatite-Budine (LTH)2. I. Lupulescu (YUG)/M. Svensson (SWE)3. R. Tosic/S. Paovic (CRO)
3. N. Tsiokas (GRE)/J.Schöpp (GER)
2002 Zagreb, Croatia (website »)
MTSweden2. Germany3. France
3. Austria
WTRomania2. Germany3. Sweden
3. Hungary
MST. Boll (GER)2. K. Kreanga (GRE)3. Z. Primorac
3. W. Schlager
WSX.L. NI (LUX)2. K. Toth (HUN)3. T. Boros (CRO)
3. C. Batorfi (HUN)
MDT. Boll, Z. Fejer-Konnerth (GER)2. L. Blaszczyk/T. Kreszewski (POL)3. P. Chila/D. Eloi (FRA)
3. T. Keen/D. Heister (NED)
WDT. Boros (CRO), M. Steff (ROM)2. V. Pavlovic/Kostromina (BLR)3. S. Ganina/I. Palina (RUS)
3. R. Garkauskatite-Budine/A. Pruisene (LTH)
XDL. Blaszczyk (POL), Ni Xia Lian (LUX)2. A. Karakasevic (YUG)/R. Garkauskatite-Budine (LTH)3. W. Schlager/J. Liu (AUT)
3. W. Chen (AUT)/V. Pavlovic (BLR)
2003 Courmayeur, Italy (website »)
MTBelarus2. Germany3. Czech Republic
(P. Korbel,J.Plachý,M.Klásek,M.Čihák)

3. Sweden
WTItaly2. Croatia3. Hungary
3. Romania
MSV. Samsonov (BLR)2. T. Wosik (GER)3. T. Boll (GER)
3. J. Rosskopf (GER)
WSO. Badescu (ROM)2. W. Tan Monfardini (ITA)3. N. Stefanova (ITA)
3. S. Erdelji (YUG)
MDW.Chen (AUT), E. Chtchetenine (BLR)2. D. Mazunov/A.Smirnov (RUS)3. S. Grujic/A. Karakasevic (YUG)
3. K. Jindrak/W. Schlager (AUT)
WDT. Boros (CRO), M. Steff (ROM)2. C. Batorfi/K. Toth(HUN)3. S. Ganina/I. Palina (RUS)
3. S. Erdelji/A. Erdelji
XDW. Schlager (AUT), K. Toth (HUN)2. W. Chen (AUT)/V. Pavlovic (BLR)3. D. Eloi/A. Palut (FRA)
3. L. Blaszczyk (POL)/O. Badescu (ROM)
2005 Aarhus, Denmark (website »)
MTDenmark2. Germany3. Czech Republic
(P. Korbel,T.Pavelka,M.Klásek,R.Výborný)

3. Romania
WTRomania2. Croatia3. Slovenia
3. Italy
MSV. Samsonov (BLR)2. J.M. Saive (BEL)3. K. Kreanga (GRE)
3. Z. Primorac (CRO)
WSJ. Liu (AUT)2. M. Steff-Mihutiu (ROM)3. T. Boros (CRO)
3. J. LI (NED)
MDK. Jindrak/W. Schlager (AUT)2. V. Samsonov (BLR)/K. Kreanga (GRE)3. D. Mazunov/A.Smirnov (RUS)
3. T. Boll/C. Süss (GER)
WDT. Boros (CRO), M. Steff-Mihutiu (ROM)2. C. Batorfi/K. Toth(HUN)3. S. Ganina/I. Palina (RUS)
3. N.Stefanova/W. Tan Monfardini (ITA)
XDA. Karakasevic (YUG)/R. Garkauskatite-Budine (LTH)2. W. Chen (AUT)/V. Pavlovic (BLR)3. W. Schlager/J. Liu (AUT)
3. A. Smirnov (RUS)/K. Toth (HUN)
2007 Belgrade, Serbia (website »)
MTGermany2. Croatia3. Poland
3. Romania
WTHungary2. Russia3. Germany
3. Italy
MST. Boll (GER)2. V. Samsonov (BLR)3. M. Maze (DEN)
3. D. Ovtscharov (GER)
WSJ. LI (NED)2. X.L. NI (LUX)3. I. Kotikhina (RUS)
3. Veronika Pavlovich (BLR)
MDT. Boll/C. Süss (GER)2. L. Blaszczyk (POL)+ R. Tan (CRO)3. D. Mazunov/A.Smirnov (RUS)
3. W. Schlager (AUT)+P. Chila (FRA)
WDS. Ganina (RUS)+V. Pavlovich (BLR)2. G. Pota+K. Toth (HUN)3. E. Wosik-Schall+J. Wu (GER)
3. N.Stefanova/W. Tan Monfardini (ITA)
XDA. Karakasevic (YUG)/R. Pasauskiene (LTH)2. A. Kuzmin+O. Fadeeva (RUS)3. F. Pazsy+G. Pota (HUN)
3. A. Smirnov (RUS)/K. Toth (HUN)
2008 St. Petersburg, Russia (website »)
MTGermany2. Belarus3. Austria
3. Belgium
WTThe Netherlands2. Hungary3. Croatia
3. Romania
MST. Boll (GER)2. V. Samsonov (BLR)3. R. Gardos (AUT)
3. W. Schlager (AUT)
WSR. Pasauskiene (LTH)2. J. Liu (AUT)3. K. Tóth (HUN)
3. W. Tan Monfardini (ITA)
MDT. Boll/C. Süss (GER)2. W. Schlager (AUT)+T. Keen (NED)3. M. Freitas+T. Apolonia (POR)
3. R. Svensson+J.Persson (SWE)
WDG. Pota+K. Toth (HUN)2. N.Stefanova/W. Tan Monfardini (ITA)3. O. Fadeeva (RUS)+V. Pavlovich (BLR)
3. J. Xu+N. Partyka (POL)
2009 Stuttgart, Germany (website »)
MTGermany2. Denmark3. Romania
3. Austria
WTThe Netherlands2. Poland3. Czech Republic
(R. Štrbíková, I. Vacenovská, D. Hadačová, K. Pěnkavová)

3. Croatia
MSM. Maze (DEN)2. W. Schlager (AUT)3. F. Kuzmin (RUS)
3. T. Boll (GER)
WSJ. Wu (GER)2. M. Pesotska (UKR)3. R. Pasauskiene (LTH)
3. Veronika Pavlovich (BLR)
MDT. Boll/C. Süss (GER)2. Z. Wang+L. Blaszczyk (POL)3. B. Tokic (SVN)+A. Karakasevic (SRB)
3. D. Eloi+E. Lebesson (FRA)
WDD. Dodean+E. Samara (ROM)2. N.Stefanova/W. Tan Monfardini (ITA)3. Z. Barthel+K. Silbereisen
3. R. Paskauskiene (LTH)+O Fadeeva (RUS)
2010 Ostrava, Czech Republic (website »)
MTGermany2. Belarus3. France
3. Czech Republic
(P. Korbel, D.Prokopcov, J.Šimončík, J.Vráblík, T.Tregler)
WTThe Netherlands2. Romania3. Belarus
3. Poland
MST. Boll (GER)2. P. Baum (GER)3. W. Schlager (AUT)
3. C. Süss (GER)
WSV. Pavlovich (BLR)2. J. Liu (AUT)3. R. Paskauskiene (LTH)
3. M. Hu (TUR)
MDT. Boll+C. Süss (GER)2. K. Sternberg+J.Groth (DEN)3. J. Lundqvist+P.Gerell (SWE)
3. L.Kou+Y.Pryshchepa (UKR)
WDR. Paskauskiene (LTH)+O Fadeeva (RUS)2. J.Li+E.Timina (NED)3. D. Dodean+E. Samara (ROM)
3. G. Pota+K. Toth (HUN)
2011 Gdansk, Poland (website »)
MTGermany2. Sweden3. Portugal
3. Austria
WTThe Netherlands2. Romania3. Belarus
3. Hungary
MST. Boll (GER)2. P. Baum (GER)3. B. Tokic (SVN)
3. A. Karakasevic (SRB)
WSLI Jiao (NED)2. I. Ivancan (GER)3. M. Pesotska (UKR)
3. LI Qian (POL)
MDM. Freitas (POR)+A. Gacina (CRO)2. A. Shibaeev+K. Skatchkov (RUS)3. B. Tokic (SVN)+A. Karakasevic (SRB)
M. Paykov+A. Liventsov (RUS))
WDR. Paskauskiene (LTH)+O Fadeeva (RUS)2. D.Dodean+E.Samara(ROM)3. J. LI+E. Timina (NED)
3. G. Pota+K. Toth (HUN)
2012 Herning, Denmark (website »)
MST. Boll (GER)2. R. Tan (CRO)3. A. Crisan (ROM)
3. B. Steger (GER)
WSV. Pavlovich (BLR)2. F.X. Yi (FRA)3. J. Lia (AUT)
3. X. Li (FRA)
MDR. Gardos+D. Habesohn (AUT)2. K.Karlsson+M.Karlsson (SWE)3. M. Paykov+A. Liventsov (RUS))
3. D. Ovtcharov (GER)+V.Samsonov (BLR)
WDD.Dodean+E.Samara(ROM)2. G. Pota+K. Toth (HUN)3. K. Silbereisen+J.Wu (GER)
3. D.C.Madarasz (HUN)+B. Eerland (NED)
2013 Schwechat, Austria (website »)
MTGermany2. Greece3. Belarus
3. Russia
WTGermany2. Romania3. Russia
3. Czech Republic
(R. Štrbíková, I. Vacenovská, D. Čechová-Hadačová, H. Matelová)
MSD. Ovtcharov (GER)2. V. Samsonov (BLR)3. B. Steger (GER)
3. P. Gionis (GRE)
WSF: Li (SWE)2. X. Shan (GER)3. Y.Fu (POR)
3. Y. Han (GER)
MDR. Tan (CRO)+ Y. Wang (POL) 2. R. Gardos+D. Habesohn (AUT)3. W. He Zhi+C. Machado (SPA)
3. T. Apolonia+J. Monteiro
WDP. Solja+S. Winter (GER)2. Z. Barthel+X. Shan3. G. Dvorak (SPA)+M. Ekholm (SWE)
3. S. Ramirez+Y. Shen (SPA)
2014 Lisboa, Portugal (website »)
MTPortugal2. Germany3. Sweden
3. Croatia
WTGermany2. Austria3. Sweden
3. Poland
2015 Ekaterinburg, Russia (website »)
MTAustria2. Germany3. France
3. Belarus
WTGermany2. Romania3. Russia
3. Ukraine
MSD. Ovtcharov (GER)2. M. Freitas (POR)3. T. Apolonia (POR)
3. P. Gerell (SWE)
WSE. Samara (ROM)2. J. Li (NED)3. Y. Fu (POR)
3. P. Mikhailova (RUS)
MDS. Fegerl (AUT)+J. Monteiro (POR)2. 2. R. Gardos+D. Habesohn (AUT)3. A. Shibaev+K. Skatchov (RUS
3. K. Karlsson+M. Karlsson (SWE)
WDM. Hu (TUR)+Y. Shen (SPA)2. G. Pota (HUN)+E. Samara (ROM)3. Y. Han+I. Ivancan (GER)
3. J. Li (NED)+Q. Li (POL)